Čolak, Andrijašević, Halilović! Svi oni mogu iz Rijeke

Drago Sopta/HNS

U Miškovićevoj eri Rijeka je izgradila mentalitet pobjednika.

Pobjedom protiv Lokomotive Simon Rožman ušao je u odabrano društvo trofejnih trenera Rijeke u kojem se još nalaze Dragutin Spasojević, Marijan Brnčić, Elvis Scoria, Dragan Skočić, Matjaž Kek i Igor Bišćan, te zauvijek kupio mjesto u klupskim knjigama.

Ulogu u riječkom trijumfu nedvojbeno je odigrala i činjenica da su »bijeli« naučeni igrati utakmice s ovakvim ulogom.
– Rijeka je izgradila mentalitet pobjednika. Ako usmjeriš svu energiju na to, a mi smo mjesec dana pazili na svaki detalj vezan uz momčad kako bi bila što spremnija, onda se možeš nadati dobrom rezultatu – rekao je trener Rijeke za novilist.hr

NK Rijeka

Gorgon je otišao, s Andrijaševićem je priča upitna budući da Gentu nije prioritet ostaviti ga u Rijeci. Ponuda će biti sigurno i za Čolaka, Halilovića…

– Vidjet ćemo što će biti s Frankom jer zbog svega što radi za klub i momčadi želimo da ostane. Nadam se da postoji mogućnost da se dogovorimo jer mislim da je jako važan za momčad, ali želimo dovesti i malo svježe krvi da dopunimo momčad, odnosno da budemo spremni reagirati ako se dogodi neki odlazak – kaže Rožman koji za razliku od svojih prethodnika, zbog trenutne situacije, nije imao privilegiju doživjeti doček na Korzu.