U Zvezdi petorica igrača pozitivna na koronavirus

FK Crvena zvezda

Marko Gobeljić, Njegoš Petrović, Dušan Jovančić, Marko Konatar i Branko Jovičić pozitivni su na koronavirus, priopćio je Nogometni klub Crvena zvezda.

Gobeljić, Jovančić, Petrović i Konatar su imali simptome bolesti pred utakmicu posljednjeg kola Superlige Srbije protiv Proletera. Njihovo testiranje obavljeno je tog dana i oni iz predostrožnosti nisu bili na stadionu u subotu.

Kad je o Jovičiću riječ, nema nikakve simptome virusa, iako je njegov nalaz pozitivan.

Kako su naveli iz redova srpskog prvaka, zaraženi igrači osjećaju se dobro, a njihovo stanje se pažljivo prati u izolaciji.

Testiranju su podvrgnuti i ostali nogometaši i članovi stručnog stožera, uprave i pomoćnog osoblja. Svi testovi su negativni.