Leonardo presudio Zvezdi u derbiju

FK Partizan

Nogometaši Partizana pobijedili su Crvenu zvezdu u derbiju 9. kola Superlige Srbije sa 1:0. Gol odluke u Humskoj postigao je debitant u 152. vječitom derbiju Leonardo u 89. minuti. Brazilac je odično reagirao na asistenciju Đurđića i svom klubu donio pobjedu.

Partizan je nanio prvi poraz crveno-bijelima u sezoni i smanjio prednost aktualnog prvaka na 6 bodova minusa. Vojvodina je sada jedini neporaženi klub u Superligi.

Kada su mnogi na stadionu pomislili da neće biti golova pričuva Đurđić je glavom spustio loptu do Leonarda, koji je lijepim potezom matirao Milenkovića.

U drugoj minuti sudačke nadoknade vremena Ruiz je obišao vratara Partizana Kljajića, međutim, Milenković ga je uspio stići i ublažiti njegov udarac.