Službeno predstavljanje u Rijeci: ‘To je dodatna obaveza’

Hrvatska 21. lip 202216:09 > 16:10 0 komentara
HNK Rijeka

Rijeka je i službeno predstavila novog tehničkog direktora Dragana Tadića te trenera prve momčadi Fausta Budicina.

“Sretan sam, velika odgovornost je pred nama hvala predsjedniku Damiru Miškoviću i Upravi, ne moram naglašavati koliko volim Rijeku. U klubu sam bio od pionira do seniora, osvojio dva Kupa Hrvatske, bio sam i pomoćni trener… Iznimna mi je čast i ponosan što sam ovdje”, rekao je Tadić na predstavljanju.

“Hvala svima koji su nam čestitali na imenovanju, drago mi je da su reakcije javnosti pozitivne i to je dodatna obaveza za nas da opravdamo povjerenje i potvrdimo da smo stručni i adekvatni da ispunimo ciljeve”, rekao je Budiciin.

Generalni menadžer za sport Robert Palikuča ustvrdio je zašto su se odlučili baš za ova imena.

“U odluci što je najbolje za Rijeku odlučili smo se za Rijeku na riječki pogon. Puno znanja, emocije , strasti i ljubavi prema klubu i sigurni smo da smo dobro odabrali”, rekao je Palikuča.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!