Bivši HNL-ovci u dvije utakmice zabili sedam golova!

Slovenija 11. kol 201922:21 > 22:23
Bernd Müller/Bongarts/Getty Images

U Sloveniji su danas odigrane dvije utakmice u kojima je palo 11 golova, a čak sedam zabili su bivši HNL-ovci.

Domžale su upisale i treći poraz u prva četiri kola, ovog puta kod kuće su izgubile od Celja 3:5.

Gosti su imali 4:0 nakon 58. minuta, a seriju je otvorio bivši igrač Rijeke Dario Vizinger. Nakon njega dvaput je pogađao Kerin, a jednom Lotric.

Tada na scenu stupa kod domaćina Senijad Ibričić, koji prvo asistira Podlogaru, a onda se sam u dva navrata upisuje u strijelce za 3:4. Ipak, do kraja do preokreta nisu došli, a konačnih 3:5 postavio je Vizinger.

Olimpija se vratila na vrh gostujućom 3:0 pobjedom kod Rudara. Dinamovac na posudbi u Ljubljani Menalo zabio je u 9. minuti, bivši napadač Hajduka Vukušić strijelac je bio u 45., a konačnih 3:0 u 88. postavio je još jedan bivši dinamovac Cekici.