Maribor čestitao Celju, a onda 'bocnuo' Olimpiju

Slovenija 23. srp 202011:01 > 11:07
sport klub

Drame je bilo i u posljednjem kolu slovenskog prvenstva, gdje je Celje uzelo prvi naslov u povijesti

Sinoć je Celje po prvi puta u svojoj klupskoj povijesti postao slovenski prvak, u odlučujućoj utakmici s ljubljanskom Olimpijom bio im je dovoljan i bod, što su na kraju i ostvarili. Olimpija je, s druge strane, trebala pobjedu da bi uzeli titulu, no nije išlo.

Maribor je na kraju završio drugi, a na kraju su i na društvenim mrežama čestitali novom slovenskom prvaku.

No, daljnji opis objave te čestitke je zaista bio brutalan. Naime, nakon što su čestitali Celju, u objavi su još i napisali i da čestitaju Olimpiji na brončanoj medalji, aludirajući na to da je momčad iz slovenske prijestolnice imala velik broj bodova par kola prije kraja koje je i ispustila.