Ljubljansku Olimpiju će preuzeti bivši trener Osijeka?

Slovenija 18. lip 202012:26 > 12:37
(Photo by Peter Macdiarmid/Getty Images)

Prema svemu sudeći, Olimpija je pronašla novog trenera, što bi uskoro trebalo biti službeno

Klub iz slovenske prijestolnice se prije nekoliko dana zahvalio Safetu Hadžiću, što navijačima i nije baš najbolje sjelo, pa su krenuli u potragu za novim.

Situacija u klubu je nestabilna i iz tog razloga u Olimpiji ne žele jamčiti ništa potencijalnim trenerima, a tako je, preko noći, kao prvi kandidat isplivao bivši trener Osijeka, pišu Sportske novosti.

Riječ je o Dini Skenderu, 36-godišnjaku koji je dosad samo radio u momčadi iz Gradskog vrta.

Navodno je viđen na jučerašnjoj utakmici između Olimpije i Brava, koju je Bravo senzacionalno dobio 5:0, a veliki utjecaj na toj utakmici imao je i Dinamov napadač na posudbi u Sloveniji, Roko Baturina koji je zabio dva gola.