Slaven izvisio: Robusni stoper odlazi u Rumunjsku

Hrvatska 22. lip 202117:34 > 17:37 0 komentara
nk slaven belupo

Vinko Međimorec novi je član rumunjskog prvoligaša UTA Arada, potvrdili su iz Slaven Belupa na web stranicama.

25-godišnji branič potpisao je jednogodišnji ugovor s novim klubom, a u Rumunjsku dolazi iz Azerbajdžana gdje je jednu sezonu nosio dres QabaleMeđimoreca se spominjalo u kontekstu potencijalnog pojačanja Slaven Belupa, ali je u nedavnom razgovoru za epodravinu branič istaknuo kako je njegova želja karijeru nastaviti u inozemstvu. Prošle sezone je inače, bio član azerbejdžanske Qabale.

“Razgovarao sam sa svojim agentom prije dva dana, kad mi je ponudio da dođem ovdje i prihvatio sam bez previše razmišljanja. Znam da je u prošloj sezoni UTA završila na 8. mjestu, a također znam da ima šest naslova prvaka i dva kupa Rumunjske, baš kao i prekrasne navijače. Jedva čekam da počnem s treninzima i utakmicama te sam u potpunosti spreman na buduće izazove”, istaknuo je branič iz Koprivnice.

Međimorec je upisao 90 nastupa u konkurenciji 1. HNL, a postigao je i četiri pogotka. U Koprivnici su se nadali da će novi trener uspjeti nagovoriti Međimoreca i Čanađiju da ponovno postanu Farmaceuti, ali spomenuti dvojac bi radije nastavio karijeru u inozemstvu.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!