Tek što je dobio otkaz, Bilića već povezuju s jednim klubom

Škotska 16. pro 202018:14 > 18:15
Jordan Mansfield/Getty Images

Hrvatski trener jutros je dobio otkaz nakon što je jučer otkinuo bod velikom Manchester Cityju na Etihadu.

Bilić je WBA ostavio na predzadnjem mjestu engleskog prvenstva sa sedam osvojenih bodova, a sudeći prema pisanju Celticu sklonih medija i foruma, ne bi dugo trebao biti bez posla.

Celtic ove sezone ima 11 bodova zaostatka uz dvije utakmice manje od Rangersa u škotskoj Premierligi. Njegov niz od devet uzastopnih naslova je pred krajem, a to bi moglo biti kobno za trenera Neila Lennona.

Portal pod nazivom “Celts are here” piše kako ova sezona i nije nešto čemu su se nadali, a hrvatski strateg mogao bi biti zadužen za resetiranje šoktskog velikana.

Preuzme li Bilić zaista škotski klub, moglo bi gledati vatrene Old Firm derbije s obzirom na to da na klupi Rangersa sjedi Steven Gerrard te igraju dvojica Hrvata, Nikola Katić te Borna Barišić.