Rangers razbio Celtic, Barišić asistent!

Nogomet 2. svi 202114:49 > 15:10
REUTERS/Russell Cheyne

Rangers je i treći put ove sezone u škotskoj Premier ligi srušio Celtic, u 36. kolu bilo je 4:1 za domaćine.

Roofe je zabio u 26. za 1:0, da bi u istoj minuti gosti ostali s igračem manje nakon drugog žutog McGregora.

Iako s igračem manje Celtic je u 30. minuti izjednačio preko Edouarda. Samo tri minute kasnije Rangers je preko Morelosa stigao do novog vodstva.

Za 3:1 je pogodio Roofe u 58. minuti na asistenciju Barišića, koji je igrao do 80. minute. Konačnih 4:1 postavio je Defoe u sudačkoj nadoknadi.

Rangers je ove sezone triput slavio protiv Celtica u prvenstvu, dok je jedna utakmica završila bez pobjednika. A momčad Stevena Gerrarda bolja je bila i u utakmici Kupa.

Rangers je već ranije osigurao naslov, na vrhu su s 96 bodova, čak 23 više od Celtica.