Juranović i Celtic do pobjede u 97. minuti

Nogomet 15. pro 202123:05 > 23:06 0 komentara
Guliver Image

Škotski prvak Rangers pobijedio je St Johnstone s 2:0 u odgođenom susretu 14. kola nacionalnog prvenstva, dok je Celtic na gostovanju kod Ross Countyja slavio sa 2:1.

Rangers je do pobjede došao golovima Alfreda Morelosa (43) i Ryana Kenta (49).

Hrvatski reprezentativac Borna Barišić odigrao je za Rangers do 70. minute.

U drugom susretu večeri Celtic je na gostovanju kod Ross Countyja slavio s 2:1 postigavši pobjednički pogodak u sedmoj minuti sudačke nadoknade s igračem manje.

Gosti su poveli u 21. minuti preko Liela Abade, a izjednačio je Jack Baldwin u 57. minuti. Celtic je od 79. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Carl Starfelt, a kada se već činilo kako će susret završiti bez pobjednika Anthony Ralston je u sedmoj minuti nadoknade zabio za slavlje gostiju.

Josip Juranović je za Celtic igrao cijeli susret.

Rangers vodi na ljestvici sa 45 bodova, dok je Celtic drugi sa četiri boda manje. Treći je Hearts sa 30 bodova.