Čolak cilja Katar: Zabio dva gola u pobjedi Rangersa!

Nogomet 1. lis 202215:21 0 komentara
Will Matthews via Guliver Images

Glasgow Rangers su u devetom kolu škotskog prvenstva u Edinburghu svladali Hearts 3:0.

A oba gola zabio je hrvatski napadač Antonio Mirko Čolak. Nakon samo šest minuta igre Čolak je zabio glavom na ubačaj Kenta. U 30. minuti novi pogodak, opet je zabio hrvatski napadač koji se očito sjajno snašao u Škotskoj.

Hrvat je igru napustio u 63. minuti kada ga je zamijenio Morelos koji se i sam upisao u strijelce u 76. minuti, a konačnih 4:0 postavio je Kent u sudačkoj nadoknadi.

Čolak je tako u 14. nastupu za Rangerse ove sezone došao do 11 golova, a drugi hrvatski igrač Borna Barišić odigrao je cijeli susret za momčad iz Glasgowa.

Podsjetimo, Čolak je posljednji put poziv za reprezentaciju dobio u studenom prošle godine, a ovim golovima sasvim sigurno je nametnuo slatke brige izborniku Zlatku Daliću.

Rangers je ovom pobjedom barem privremeno zasjeo na vrh ljestvice sa 19 bodova, sa bodom više od drugoplasiranog Celtica koji kasnije igra protiv Motherwella.