Barišić napušta Glasgow i odlazi u redove turskog prvaka

Nogomet 11. lip 202218:24 0 komentara
REUTERS/Russell Cheyne via Guliver Images

Hrvatski nogometni reprezentativac Borna Barišić uskoro bi mogao promijeniti sredinu.

Škotski Daily Express tvrdi kako Barišića želi turski Trabzonspor. Turski En Son Haber pak tvrdi da je došlo do hitnog sastanka u Rangersu povodom interesa za Barišića, a da su pored Trabzona za njegovim dovođenjem interes pokazala još najmanje dva turska kluba.

“Ne znam kako razmišljaju u klubu, ali meni je ovdje dobro i uživam. Ali u nogometu nikad ne znate, uvijek postoje neki upiti. Moglo bi doći do ponude koja zadovoljava i klub i mene. Naravno da bi tada došlo do transfera”, rekao je nedavno Barišić upitan o svojoj klupskoj budućnosti.

Barišić je član Galsgow Rangersa od 2018. godine kada je stigao iz Osijeka, a pod ugovorom je s klubom do ljeta 2024. godine.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!