Navijači Celtica upravi: Kupite Bena

Škotska 22. lis 201815:55 > 16:02
Leicester City FC

Filip Benković očito je u vrlo kratkom roku uspio “kupiti” brojna srca navijača Celtica. Nakon još jedne dobre predstave, ovog puta protiv Hiberniana u subotnjoj pobjedi “The Hoopsa” na Celtic Parku (4:2), brojni štovatelji slavnog kluba iz Glasgowa zatražili su od kluba da poduzme što može kako bi ostao na Celtic parku, ali ne kao posuđeni igrač.

Navijači Celtica po svršetku utakmice bili su osobito glasni na Twitteru, ali unatoč svoj očitoj očaranosti stasitim hrvatskim braničem, teško je vjerovati da će Benković još dugo nositi Celticov dres. Podsjetimo, Benković je u Celtic stigao ljetos na posudbu iz Leicester Cityja (tek što je kupljen iz Dinama za 13 milijuna funti), kluba koji je odolio primamljivim ponudama i zadržao u momčadi Harryja Maguirea.