Momčadi Celtica i Aberdeena u samoizolaciji

Škotska 11. kol 202015:42 > 15:50
Mark Runnacles, Getty Images Sport

Igrači Celtica i Aberdeena iduća će dva tjedna provesti u izolaciji nakon odluke škotske Vlade.

Pisali smo o slučaju igrača Celtica, Bolija Bolingolija koji je boravio na kratkom odmoru u Španjolskoj, pa potom sve zatajio svom klubu kako ne bi morao u samoizolaciju po povratku, a još je i zaigrao u dvoboju s Kilmarnockom

No, Celtic nije jedini koji je imao problem sa svojim igračima, čak osam igrača Aberdeena prekršilo je mjere društvene distance kada su zajednički proveli večer u jednom kafiću. Shodno tome, Škotski nogometni savez pod pritiskom Vlade odgodio je iduća dva susreta Celtica i Aberdeena kako bi se osiguralo da nema zaraženih igrača.

Celtic je u srijedu trebao igrati protiv St. Mirrena, a Aberdeen s Hamiltonom dok bi za vikend igrali međusobno.