Gerrard ga ne pušta: Barišić ostaje u Rangersima!

Škotska 30. sij 202022:06 > 22:13
Mark Runnacles / Stringer

Lijevi bek Rangersa i član hrvatske reprezentacije produžio je ugovor sa škotskim klubom do 2024.

27-godišnji lijevi bek Glasgow Rangersa i član hrvatske reprezentacije Borna Barišić ne ide nikamo! Trener Steven Gerrard je odlučio kako Barišić ostaje tako da je Borna potpisao ugovor sa Škotima do 2024. godine.

Ove je sezone čak 14 puta asistirao i dva puta zabio za škotskog velikana u 29 nastupa, ali sjajne partije pružao je i u hrvatskom dresu što je izazvalo pomutnju među europskim klubovima, najviše se spominjala Roma.

Barišić je bio član Osijeka od 2013. do 2015., a onda je otišao u Dinamo gdje je upisao jedan nastup. Uslijedila je posudba u Lokomotivu odakle se ponovno vratio u Osijek. Rangers dolazi s ponudom od dva milijuna eura, te Barišić u kolovozu prošle godine dolazi u Glasgow.

Do sada je za Rangers odigrao 49 utakmica, a asistirao je 18 puta, uz dva gola koja je zabio ove sezone.