Rangers slavio na krilima Barišića i Katića

Škotska 15. pro 201915:13 > 15:20
Ian MacNicol/Getty Images

Rangers je kao gost svladao Motherwell, a kod prvog gola su sudjelovali Barišić i Katić

Rangers je u 18. kolu škotske prve lige kao gost svladao Motherwell s 2:0 i time prestigao Celtic na prvome mjestu, iako Gerrardova momčad ima utakmicu manje, dok Celtic ima čak tri utakmice manje.

Prvi pogodak pao je u 27. minuti gdje je sudjelovala hrvatska kombinacija. Naš reprezentativac Borna Barišić asistirao je iz kornera gdje je Toni Katić pospremio glavom za vodstvo.

U 69. minuti pobjedu je potvrdio Alfredo Morelos, a samo dvije minute Morelos je zaradio crveni karton.

Izgleda kako trener kluba s Ibroxa Steven Gerrard radi fantastičan posao u Rangersima, a to je prepoznala i uprava škotskog kluba koja ga je nagradila novim ugovorom.