(VIDEO) Skandal u Primeri: Igrači napustili teren

Nogomet 4. tra 202119:38 > 20:04
Maria Jose Segovia

Utakmica Cadiza i Valencije prekinuta je u 36. minuti nakon što se gostujuća momčad povukla u svlačionicu zbog rasističkih uvreda prema njihovom braniču Mouctara Diakhabyju. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas DerbyBananas

Igrač Cadiza rasistički je vrijeđao braniča Valencije, koji je potom izgubio živce te je došlo do sukoba.

Obojica igrača su zbog toga dobili žuti karton, nakon čega je momčad Šišmiša odlučila napustiti teren.

Ubrzo su i igrači Cadiza otišli u svlačionicu.

Igrači Valencije održali su sastanak u svlačionici na kojem su odlučili da će ipak nastaviti igrati zbog svog suigrača i časti kluba, pa je utakmica nakon podužeg prekida nastavljena.

Diakhaby je ipak zamijenjen.

U trenutku prekida rezultat je bio 1:1. Domaćin je poveo preko Cale u 14. minuti, da bi Gameiro izjednačio u 19.