Šifo se vratio u HNL! Potpisao ugovor do 2022.

Hrvatska 18. sij 202115:25 0 komentara
Foto: HNK Šibenik

Gordon Schildenfeld se nakon 14 godina vratio na Šubićevac gdje je do 2022. potpisao ugovor sa Šibenikom.

Ovaj 35-godišnji branič se vratio u klub u kojem je 2006./07. započeo profesionalnu karijeru, u svoj Šibenik. Stiže iz Anorthosisa, u kojem je proveo posljednje tri i pol godine.

“Jako sam sretan šta sam se vratio u klub gdje je sve počelo, u klub koji mi je dao priliku da napravim sve što sam do sada napravio i vraćam se u dobrom stanju da pomognem klubu koji zadnjih godina konstantno raste i nadam se da ću sa svojim iskustvom pomoći da budemo još bolji. Jedva čekam da počnu utakmice i da ponovo zaigram na Šubićevcu nakon 14 godina”, rekao je Schildenfeld za službene stranice kluba.

Riječ je dobio i sportski direktor Ivan Bulat.

“Jako smo zadovoljni kako se odvila situacija sa Gordonom, ja bih rekao vratio se sin kući. Ne trebamo puno trošiti riječi o kvaliteti Gordona, siguran sam da smo s njegovim dolaskom dobili puno, ne samo na kvaliteti igre uže obrane nego na nivou i renomeu kluba. Još jednom zahvaljujem Gordonu na prihvaćanju ponude da se vrati, želim mu puno sreće i da zajedno ostvarimo zacrtane ciljeve a to je ostanak u ligi.”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!