Zagrepčani su nakon slavlja u Trnavi stigli na korak do europskog proljeća. U prvenstvu su slavili protiv Slavena Belupa 2:0 i ostali na vrhu HNL-a
Modri su apsolutni europski hit, no dobra forma vrlina im je i u prvenstvu. Nakon 12 odigranih utakmica, Dinamo predvodi HNL s 30 bodova, bez ijednog poraza. U nedjelju su nakon dosta poteškoća nadjačali Slaven Belupo 2:0. Kadzior je bio asistent, a Budimir stijelac za vodstvo. Konačnih 2:0 postavio je Kadzior, nakon sjajnog udarca.
88' GOOOOOOOOOOOOOOL! Slaven Belupo – Dinamo 0:2. Kadzior #DZG #prvaliga @1hnl pic.twitter.com/iWJBXC6ok6
— GNK Dinamo (@gnkdinamo) October 28, 2018
Tomislav Ivković, nekadašni golman Dinama, nikada kao trener nije svladao Dinamo. Vodio je svoju momčad 18 puta protiv modrih ali i dalje nema pobjedu. Upisao je 16 poraza i dva remija.
Dinamo je osvojio 30 bodova, druga je Lokomotiva koja ima 25. Rijeka zaostaje 12, a Hajduk 18 bodova.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC


