Jedan igrač druge momčadi Hajduka pozitivan je na Covid-19 te su stoga odgođene utakmice Druge HNL Hajduk II - Sesvete, koja se trebala igrati 16. rujna na Poljudu, te Solin - Hajduk II, koja je bila predviđena za 19. rujna, objavio je Hajduk.
“Sukladno Zakonu o zaštiti osobnih podataka (GDPR) nismo u mogućnosti objaviti identitet osobe pozitivne na virus”, priopćeno je iz Hajduka.
Riječ je o asimptomatskom slučaju koji je otkriven redovnim testiranjem, a igrač se osjeća dobro te mu je od strane nadležnog epidemiologa određena mjera samoizolacije sukladno preporukama Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske i radne skupine Hrvatskog nogometnog saveza.
Nakon epidemiološkog izvida utvrđeno je da prema važećim smjernicama cijela momčad i stručni stožer Hajduka II moraju biti idućih 14 dana u samoizolaciji, priopćili su iz Hajduka.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC




