Verona svladala Napoli, Lozano zabio nakon samo osam sekundi

Serie A 24. sij 202117:56 > 17:57
Ivan Jurić
Marco Rosi - SS Lazio/Getty Images

Nogometaši Napolija danas su doživjeli poraz na gostovanju kod Verone (3:1) u susretu 19. kola Serije A.

Napolitanci su fantastično otvorili susret i poveli su već nakon prvog napada kada je Demme asistirao, a mrežu domaćeg tima zatresao je Lozano.

Činilo se da bi Napoli mogao doći do tri boda, ali se Verona nije predavala. Domaći su nakon primljenog gola zaigrali dosta bolje, te su uspjeli na kraju doći do preokreta.

Verona je na 1:1 poravnala u 34. minuti kada je Faraoni bio asistent za Dimarca koji je pogodio za 1:1.

Do preokreta domaći stižu nakon sat vremena igre, a ovaj put strijelac je bio Barak. Točku na ovaj susret Verona je stavila u 79. minuti kada je konačnih 3:1 postavio Zaccagni.

Napoli je šesti na ljestvici sa 34 boda, dok je Verona deveta sa četiri boda manje.