Verona pronašla novog trenera nakon odlaska Jurića

Nogomet 7. lip 202121:58 > 22:03
(Paola Garbuio/LaPresse via AP)

Eusebio Di Francesco novi je trener talijanskog prvoligaša Hellas Verone nakon što je hrvatski trener Ivan Jurić otišao u Torino, objavio je klub iz regije Veneto u ponedjeljak.

Di Francesco (51) je otpušten u veljači iz Cagliarija, a vodio je Lecce (2011-12), Sassuolo (2012-17) i Romu (2017-19).

Inače, Serie A već dva tjedna živi “ludi valcer trenera”, koji se već tiče najbolih deset klubova. U novu sezonu samo će Milan i Atalanta Bergamo s istim trenerima, Stefanom Piolijem i Gianom Pierom Gasperinijem.

Ostali klubovi na vrhu vrhu tablice, Inter Milano (S. Inzaghi za Contea), Juventus (Allegri za Pirlo), Napoli (Spalletti za Gattuso), Roma (Mourinho za Fonsecu) i Verona, deseta u prošloj sezoni, već su pronašli