Navijači Intera bojkotiraju dolazak Lukakua

Nogomet 22. lip 202216:38 > 16:41 0 komentara
Paul Terry / Sportimage(Credit Image: © Paul Terry/CSM via ZUMA Wire) (Cal Sport Media via AP Images)

Navatreniji navijači Intera okupljeni u grupi "Curva Nord" neće navijati protiv Romelua Lukakua, koji se poslije godinu dana provedenih u Chelseaju, vraća u Milan, ali ne žele mu napraviti dobrodošlicu.

Belgijski reprezentativac je prošlogodišnjom odlukom da prihvati ponudu kluba iz Londona razočarao navijače  tadašnjeg prvaka Italije, koji su svojim sljedbenicima poručili „da ne upadnu u zamku i odmah potrče i sline za Lukakuom.“

„Nije važno tko bježi sa kišom, važno je tko ostaje u oluji,“ poručili su iz „Curva Nord“ aludirajući na situaciju u Interu proteklog ljeta.

„Podržavali smo ga i tretirali kao kralja, a sada je poput mnogih. Nikada nećemo navijati protiv Lukakua ako opet obuče Interov dres, a na terenu, ponizno i znojem, mora  zasluži naše poverenje.“

Snažni napadač je dogovorio jednogodišnju posudbu vrijednu osam milijuna eura plus bonusi. Lukakuova plaća će biti oko osam milijuna eura, a u dogovoru Chelseaja i Intera nema opcije kupovine ili obavezne klauzule.

Belgijanac se prošlog ljeta iz Intera vratio u klub iz Londona za 113 milijuna eura, ali je vrlo brzo bilo jasno da nije sretan u Londonu, što je i sam potvrdio u novogodišnjem intervjuu za Sky Sport Italija. Lukaku je prošle sezone postigao 15 golova i upisao dvije asistencije u 44 utakmice u svim natjecanjima.

Ugovor sa Bluesima ističe mu 30. lipnja 2026. godine.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!