Milan se pridružio ostalima – čekaju se još tri kluba

Nogomet 21. tra 202113:59 0 komentara
Marco Luzzani/Getty Images

Klubovima koji su odustali od Superlige u srijedu poslijepodne pridružio se i Milan

Jedan od 12 osnivača Superlige, objavio je da odustaje od natjecanja samo tri dana nakon obavijesti da se ono pokreće.

“Prihvatili smo pozivnicu da sudjelujemo u projektu jer nam je želja da ljubiteljima nogometa širom svijeta omogućimo najbolje europsko natjecanje te da to bude u najboljem interesu našeg kluba i navijača. Superliga je nudila upravo to. Promjene nisu uvijek lake, ali evolucija ja nužna za napredak i strukture europskog nogometa su evoluirali i mijenjale se zadnjih desetljeća.

Međutim, glasovi zabrinutosti ljubitelja nogometa širom svijeta o Superligi su jasno izraženi, a Milan mora biti osjetljiv na glas onih koji vole ovaj predivni sport. Nastavljamo s teškim radom kako bi pronašli održivi model nogometa”, navode Rossoneri u priopćenju.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!