Mandžina gesta – nije igrao, pa odbio plaću!

Nogomet 16. tra 202117:49 > 17:49 0 komentara
Jonathan Moscrop/Sportimage(Credit Image: © Jonathan Moscrop/CSM via ZUMA Wire) (Cal Sport Media via AP Images)

Mario Mandžukić ulazi u završnicu svog šestomjesečnog ugovora u AC Milanu, razdoblje protkano ozljedom.

Mario Mandžukić stigao je u AC Milan 19. siječnja ove godine, a u razdoblju od gotovo tri mjeseca ubilježio je tek četiri nastupa. Malo je igrao zbog ozljede koga ga je mučila praktički tek što je stigao u prijestolnicu mode.

No, 34-godišnji Slavonac uvijek je bio čovjek velikog srca i odgovornosti pa je tako nastupio i ovoga puta odbivši plaću za mjesec ožujak obzirom da uopće nije igrao zbog ranije opisanog problema. Čelnici kluba su mu zahvalili na gesti te su čitav iznos uplatili u dobrotvorne svrhe pritom pohvalivši bivšeg hrvatskog reprezentativca na profesionalnosti i etici.

Inače, Mandžukića se ponovno ozbiljno povezuje s nizom europskih klubova kada bi ovog ljeta trebao napustiti Milan, a najnovije informacije govore o interesu belgijskih velikana Anderlechta i Genka.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!