Juve i Milan spremaju zanimljivu trampu?

Serie A 7. tra 20219:54 0 komentara
Juventus

Juventus i Milan mogli bi napraviti vrlo zanimljivu razmjenu igrača

Kako navode talijanski mediji, ozbiljno se razmišlja o razmjeni u kojoj bi sudjelovali Federico Bernardeschi i Alessio Romagnoli i navodno bi lako moglo doći do završetka ovog posla.

Stara dama već traži zamjenu za Giorgija Chiellinija, koji će vjerojatno otići u mirovinu na kraju sezone. Idealno rješenje vide u kapetanu Milana Alessiju Romagnoliju i spremni su Rossonerima ponuditi Federica Bernardeschija.

Iako se radi o kapetanu kluba, u Milanu su navodno spremni razgovarati o razmjeni, a u sve je naravno uključen Mino Raiola.

Mino Raiola
Alexander Hassenstein / Staff

Kontroverzni agent vodi brigu o karijeri oba nogometaša. Nema dileme da bi on bio najsretniji da se posao završi, ali treba svakako istaknuti da je ovo za sada samo ideja na papiru.

U slučaju da se Milan odluči riješiti Romagnolija, morat će isplatiti oko sedam milijuna eura ekipi Rome, odakle je ovaj nogometaš stigao na San Siro 2015. godine.

Romagnoli je od 2018. godine kapetan Milana i nema dileme da se navijačima ovog kluba ne bi svidjelo da on ode iz kluba i to u redove velikog rivala.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!