Henry kupio dionice talijanskog kluba s bogatima vlasnicima

Nogomet 4. kol 202219:13 > 19:17 0 komentara
Graham Hughes/The Canadian Press via AP

Legendarni francuski nogometaš Thierry Henry (44) postat će jedan od dioničara talijanskog drugoligaša Coma, prenose talijanski i francuski mediji.

Mediji navode kako će bivši napadač Monaca, Juventusa, Arsenala i Barcelone, idućeg tjedna doputovati u Como kako bi finalizirao posao.

Prije dva dana redove Coma pojačao je bivši španjolski reprezentativac Cesc Fabregas, koji je u sklopu dogovora postao i jedan od dioničara kluba.

Como je u vlasništvu braće Michaela i Roberta Hartona, čije se zajedničko bogatstvo procijenjuje na 42.6 milijarde dolara. Izvršni direktor kluba je bivši engleski reprezentativac i nogometaš Chelsea Dennis Wise.

Como je ispao u Serie D zbog financijskih problema uoči sezone 2017./18., ali je ponovno “rođen” nakon što ga je preuzela indonezijska tvrtka Djarum Group koju vode braća Harton.

Klub se ubrzo probio do Serie B, a jedan od ciljeva je promocija u najviši rang talijanskog nogometa.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!