Dinamovac sudjelovao u nevjerojatnom preokretu Torina

Serie A 17. ožu 202117:30 0 komentara
Valerio Pennicino/Getty Images

Torino je danas na svom terenu nakon preokreta pobijedio Sassuolo sa 3:2 u zaostalom susretu 24. kola Serie A.

Nakon što su u nedjelju izgubili od vodeće momčadi lige Intera, Torinjani su danas uspjeli osvojiti bitna tri boda.

Sassuolo je odlično igrao u prvom poluvremenu i činilo se da će s tri boda napustiti Torino, ali se to nije dogodilo.

Gosti su poveli već u šestoj minuti kada je Caputo uposlio Berardija koji je pogodio za 1:0. Deset minuta prije pauze Berardi je ponovo u centru pažnje kada sjajno pogađa za 2:0.

Međutim, Torino je do kraja utakmice uspio doći do nevjerojatnog preokreta. U 56. minuti na teren je ušao i Dinamovac Amer Gojak koji je odigrao jako dobro i itekako je zaslužan za preokret svog kluba.

Torino je u 77. minuti smanjo na 2:1 preko Zaze, a desetak minuta kasnije Mandragora pogađa za 2:2.

Kada se činilo da je to konačan rezultat susreta Torino je u 92. minuti došao do potpunog preokreta. Ansaldi je bio asistent za danas odličnog Zazu koji pogađa za 3:2 i postiže svoj drugi gol na susretu.

Torino je sada izvan mjesta koje vode u niži rang i nalaze se na 17. poziciji s 23 boda. Sassuolo je osmi sa 39 bodova.