Cagliari trećom pobjedom u nizu izašao iz zone ispadanja

Nogomet 25. tra 202120:35 > 20:36
Anke Waelischmiller/SVEN SIMON/picture-alliance/dpa/AP Images

Nogometaši Cagliarija trećom uzastopnom pobjedom u Serie A, 3:2 domaćim uspjehom protiv Rome u susretu 33. kola talijanskog prvenstva nakon dugo vremena izvukli su se iz zone ispadanja.

Daleko motiviraniji Cagliari poveo je u samom otvaranju golom Lykoggiannisa u 4. minuti, Roma je uz veliku dozu sreće poravnala preko Pereza u 27. minuti.

No, početkom nastavka su Marin lijepim udarcem s više od 20 metara u 57. i Joao Pedro glavom nakon udarca iz kuta u 64. minuti doveli Cagliari do prednosti 3-1. Fazio je također glavom nakon kornera u 69. minuti smanjio na 3-2, no rimski sastav do kraja dvoboja nije uspio do pozitivnog rezultata.

Cagliari je sada 17. na ljestvici sa 31 bodom, koliko ima i 16. Torino koji ima dvije utakmice manje te 18. Benevento. Roma je ostala sedma sa 55 bodova, tri više od osmog Sassuola.