Tudor dovodi bivšeg prvog topnika HNL-a

Serie A 26. srp 201915:06 > 15:11
Gabriele Maltinti/Getty Images

Sportski direktor Udinesea Pierpaolo Marino potvrdio je da će se klub uskoro pojačati bivšim prvim strijelcem HNL-a Ilijom Nestorovskim.

Getty Images/Tullio M. Puglia

Nestorovski može besplatno napustiti Palermo nakon što je momčad izbačena u Serie A, a uskoro bi se trebao priključiti Tudorovoj momčad.

Makedonac će biti već drugi igrač Palerma koji ovog ljeta stiže u Udinese, nakon Mate Jajala.

– Dobit će Tudor više od dva igrača. Nestorovski je praktično naš i ubrzo će se priključiti momčadi. Od veznjaka ne pratimo samo Dorukhana Tokoza, već smo dali ponude i za još četiri veznjaka – rekao je Marino koji je potvrdio da bi u klubu mogao ostati i veznjak Rodrigo de Paul.

– Ako dođe sjajna ponuda koja će zadovoljiti i nas i klub, nećemo mu raditi probleme, no nadam se da će u protivnom ostati u klubu.