Kakva drama: Lazio nakon penala prošao u polufinale

Serie A 31. sij 201923:26 > 23:37
Marco Rosi/Getty Images

Nogometaši Lazija prošli su u polufinale talijanskog Kupa nakon što su pobijedili Inter u Milanu rezultatom 1:1 (4:3).

Veliku borbu gledali smo svih 120 minuta na San Siru, a na kraju su nakon boljih izvođenja jedanaesteraca dalje prošli nogometaši Lazija.

U prvih 90 minuta gledali smo vrlo sadržajnu utakmicu, iako je taj dio igre završio bez pogodaka.

Najveću priliku za domaćine imao je Antonio Candreva u 63. minuti, ali je iz izgledne prilike pucao preko gola.

Kod Lazija najveću priliku imao je Ciro Immobile u 31. minuti, a njegov udarac je sjajnom reakcijom zaustavio Samir Handanović.

U zadnjim minutama regularnog dijela utakmice vidjeli smo još po priliku na obje strane, ali nije bilo pogodaka.

U produžecima smo vidjeli neviđenu dramu, a prvi su poveli nogometaši Lazija. Igrala se 108. minuta kada je Ciro Immobile uz dosta sreće pospremio loptu u mrežu. Činilo se kako će gosti proći u polufinale, ali onda je u doslovno posljednjim sekundama utakmice Milinković-Savić skrivio kazneni udarac, iako je prekršaj možda bio i izvan kaznenog prostora.

Mauro Icardi je realizirao jedanaesterac i odluka o polufinalistu će biti odlučena nakon udaraca s bijele točke.

Lazio je bio sp/retniji u lutriji jedanaesteraca i prošao dalje.