Rijekin suparnik u EL deklasirao Atalantu

Serie A 17. lis 202017:32 > 17:36
REUTERS/Alberto Lingria

U povratku Serie A nogometaši Napolija razbili su goste iz Bergama 4:1 te im tako nanijeli prvi poraz u sezoni

Suparnik Rijeke u skupini F nogometne Europske lige Napoli u prvom je susretu 4. kola talijanskog prvenstva na svom San Paolu uvjerljivo svladao Atalantu sa 4-1 (4-0).

Napoli je pitanje pobjednika riješio s tri pogotka u razdoblju od 22. do 30. minute, dvostruki je strijelac bio Meksikanac Lozano (22, 27), a treći gol postigao je Politano (30). I prije odlaska na odmor Osimhen (42) je povisio na 4-0, da bi u nastavku Lammers (69) tek ublažio poraz gostiju.

Hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić odigrao je čitav susret za Atalantu, dok je Boško Šutalo ostao na klupi gostiju.

Napoli je ovom pobjedom stigao na treće mjesto s osam bodova, jednim manje od druge Atalante. Na vrhu je Milan s devet bodova i susretom manje.

Rijeka i Napoli igrat će međusobno u Rijeci 5. studenoga u susretu 3. kola, te u Napulju 26. studenoga u 4. kolu.