Gojak na odlasku: Talijanski velikan nudi bogatstvo!

Serie A 22. srp 202011:54 > 11:58
gnkdinamo.hr

Dinamov veznjak Amer Gojak po svemu sudeći neće biti član momčadi iduće sezone

Za Gojaka su interes ranije pokazivali Leeds, Hertha, Getafe, Everton, popis se nastavlja…

Jedan interesa dolazi i iz Italije. Fiorentina je još u siječnju pokazivala ozbiljan interes za Gojaka. Ipak, tada je trener Vincenzo Montella otkazao transfer u posljednji čas i BiH veznjak je ostao u Dinamu.

Ipak, sada bi se transfer ipak mogao ostvariti Viole ponovo opipavaju tlo za transfer i pokušat će prestići konkurenciju u lovu na talentiranog veznjaka.

U Firenzi su navodno spremni nadmašiti ponudu turskog Bešiktaša. Istanbulska momčad je ponudila 5.5 milijuna eura, a Fiorentina je spremna na mnogo veći iznos, ali uz jedan uvjet.

Talijani će ponuditi osam milijuna eura, ali bi Gojak prvu sezonu proveo kao posuđen igrač u Firenci, te bi ga na kraju sezone Fiorentina morala otkupiti.

Gojak će sasvim sigurno imati težak izbor kada je u pitanju odabir novog kluba. Velika imena su u igri za njegov potpis, a sigurno da će i Dinamo tražiti najbolju ponudu.