Juventus dovodi Barcinog veznjaka za 80 milijuna eura!

Serie A 23. lip 202019:10 > 19:16
Alex Caparros, Getty Images Sport

Večeras (22.00, SK2) Arthur će možda odigrati posljednju utakmicu za Barcelonu...

Sky Sports tvrdi da je dogovorio odštetu od 80 milijuna eura za isplatu na račun Barcelone kako bi dobio prava na korištenje igrača Arthura (23)!

Iako je Brazilac još prošlog mjeseca obama klubovima kazao kako ne želi napustiti sadašnji, stvari bi se mogle dramatično promijeniti. Posao još nije zgotovljen, preostalo je uvjeriti samog Arthura, a i sam sportski direktor Juventusa Fabio Paritici opovrgnuo je informaciju kako klubovi transfer žele kompletirati prije 30. lipnja.

Prema informacijama koje je doznao Sky Sports, Juventus je ponudio 5 milijuna eura godišnje plaće Arthuru, koji bi trebao nastupiti večeras protiv Athletic Bilbaoa (22 sata, SK2).