Totti: Zar zbilja mislite da bih to napravio?

Serie A 25. tra 202011:34 > 11:51
Getty Images/Paolo Bruno

Legendarni nogometaš Rome odradio je ugodan razgovor sa Alessandrom Del Pierom

Ostat će zapamćen kao najveći igrač u povijesti Rome, a nakon jedne izjave vjerojatno će još biti omiljeniji među navijačima.

Naime, Totti je jučer preko Instagrama razgovarao s Alessandrom Del Pierom o brojnim temama, a između ostalog dotaknuli su se i Tottijevog sina koji je krenuo očevim stopama.

U prošlosti je Totti uvijek govorio kako nikad neće stati na put svom sinu Cristianu ako želi igrati za mrskog rivala Lazio, ali izgleda da je ovaj put drugačije.

‘Rekao sam da bih odgovorio na poziv da me zove netko iz Milana, Lazija ili Juventusa. Naravno, to ne znači da bih pristao. Cristian je kao i ja, rekao bi im ne. Nisam idiot da dovedem Cristiana u Lazio. Zar zbilja mislite da bih to napravio?’ – rekao je bivši igrač Vučice.

Totti je istaknuo još jedan problem u Romi, a to je predsjendik kluba James Pallotta. Talijan za njega misli kako ne vodi dobro rimskl klub.

‘Dok god je situacija ovakva, neću nogom kročiti u Trigoriju. Svaki put kad svog sina Cristiana dovedem na trening, ostanem ispred vrata. Nekad sjedim u autu i borim se da ne zaplačem kad se sjetim da nakon 30 godina ne mogu nogom zakoračiti ovdje’ – zaključio je.