Totti: 'Zvali su me prije mirovine, ali nisam mogao'

Serie A 4. tra 202013:31 > 13:34
Getty Images/Paolo Bruno

Legendarni talijanski nogometaš, umirovljeni Francesco Totti, otkrio je u intervjuu za Sky Italiu kako je pri kraju karijere imao brojne ponude drugih klubova.

Totti je u rimskoj Vučici bio od 13. godine i sve do četiri mjeseca prije 41. rođendana, kada je u mirovinu otišao u proljeće 2017., nakon 785 odigranih utakmica i postignutih 307 golova za klub svog života.

Getty Images/Paolo Bruno

“Na kraju karijere dobio sam ponude da odem iz Rome. Zvali su me iz Italije i iz inozemstva. Priznajem, razmišljao sam o odlasku jer želio sam nastaviti igrati”, otkriva Totti i dodaje:

“Međutim, još jedna ili dvije sezone na terenu ne bi mi puno značile, a s druge strane pogazio bih svoj jedini san, a to je da cijelu karijeru nosim dres samo jednog kluba. Da sam otišao drugdje, uništio bih sve što mi je bilo važno u životu.”

Totti je rekao od kuda je primio ponude: “Zvali su me iz SAD-e i UAE-a, a predsjednik Sampdorije nudio mi je sve da dođem tamo.”