Pao otkaz u Serie A!

Serie A 4. velj 202016:23 > 16:26
Valerio Pennicino, Getty Images Sport

Težak poraz od Atalante propli mjesec zasigurno je ostavio traga na Torinu čija je uprava objavila da je raskinula suradnju sa Walterom Mazzarrijem

Talijanski prvoligaš Torino raskinuo je suradnju s trenerom Walterom Mazzarrijem nakon niza od četiri poraza, a na klupi će ga zamijeniti Moreno Longo, objavljeno je u utorak na klupskim stranicama.

Mazzarri, koji je preuzeo vođenje Torina u siječnju 2018. ostavlja klub na 12. mjestu ljestvice nakon niza poraza od kojih je najteži onaj na domaćem terenu od 0-7 od Atalante prošli mjesec.

“Predsjednik kluba Urbano Cairo i trener Walter Mazzarri su nakon temeljite analize trenutačne situacije odlučili okončati svoj profesionalni odnos”, navodi se u priopćenju kluba.

Torino je prošlu sezonu završio na sedmom mjestu što mu je donijelo plasman u kvalifikacije Europske lige, ali ga je u obje utakmice doigravanja pobijedio engleski Wolverhampton Wanderers.

Longo je bivši igrač Torina koji je prije vodio mladu momčad kluba.

Torino sljedeću prvenstvenu utakmicu igra protiv Sampdorije kod kuće u subotu.