Inter sumnjivim pogotkom spriječio debakl na Meazzi

Serie A 26. lis 201920:22 > 20:27
Emilio Andreoli/Getty Images

Nogometaši milanskog Intera propustili su priliku vratiti se na čelo ljestvice talijanskog prvenstva, oni su na svom stadionu u susretu 9. kola igrali 2-2 (1-2) s Parmom i tako nisu iskoristili kiks Juventusa koji je ranije u subotu igrao 1-1 (0-0) na gostovanju kod novog prvoligaša Leccea.

Inter je poveo u 23. minuti kada je udarac Candreve na putu prema golu pogodio braniča Parme Dermakua i promijenio smjer, ali samo tri minute potom Brozović je neoprezno izgubio loptu na sredini igrališta što je iskoristio Karamoh te nakon lijepog solo-prodora odličnim udarcem sa 20-ak metara poravnao na 1-1.