Hrvatski stoper se ozlijedio u Serie A

Nogomet 19. ruj 202117:57 > 18:26
Martin Erlić

Hrvatski stoper Martin Erlić zbog ozljede zadnje lože lijeve noge morao je biti zamijenjen u 23. minuti utakmice 4. kola talijanskog prvenstva u kojemu je Spezia kao gost svladala Veneziju sa 2-1 (1-0).

Spezia je povela golom Bastonija (14), na 1-1 poravnao je Ceccaroni (59), da bi u posljednjoj minuti sudačke nadoknade Bourabia (90+4) izvanrednim udarcem s više od 20 metara osigurao tri boda za gostujući sastav.
Spezia je ovom pobjedom skočila na 13. mjesto s četiri bda, jednim više od 15. Venezije.
Ranije u nedjelju Sampdoria je s uvjerljivih 3-0 (1-0) kao gost svladala Empoli. Dvostruki strijelac bio je Caputo (31, 52), a konačni rezultat postavio je Candreva (70). Sampdoria je 11. s pet bodova, dok je Empoli 16. s tri.
Trenutačno je na vrhu Inter sa 10 bodova, jednim više uz utakmicu više od Rome, Milana i Napolija. (h)