Sammir ipak nije završio karijeru: Ima novi klub!

Hrvatska 1. ožu 202113:41 > 13:43
Foto: NK Lokomotiva Zagreb

Iako je trener Lokomotive Jerko Leko rekao kako je Sammir završio karijeru, to nije istina.

Sammir će naime karijeru nastaviti u Brazilu, objavila je Lokomotiva.

“Jedan od najboljih igrača u povijesti HNL-a, Sammir, napustio je Lokomotivu“, stoji u priopćenju Lokosa koji nastavljaju:

“Lokomotiva i Sammir sporazumno su raskinuli ugovor. Sammir je dobio ponudu jednog brazilskog kluba, Lokomotiva i Sammir su gospodski riješili završne papire te Sammir nastavlja karijeru u Brazilu.”

“Sammir je stigao u Lokomotivu u ljeto 2019. godine. Dao je veliki obol u Lokomotivi, njegov doprinos je nemjerljiv, ne samo na terenu, nego pri učenju i usmjeravanju mladih nogometaša, jer svaki igrač je uz Sammira bio bolji igrač.”

“Ovim putem zahvaljujemo Sammiru na svemu što je dao Lokomotivi. Bila nam je čast imati takvog igrača i živuću legendu HNL-a u svojim redovima! Sretno Sammire u Brazilu.”