‘S Neymarom smo na dobrom putu, a Mbappe mora odlučiti’

Francuska 25. velj 202116:15 0 komentara
Michael Steele/Getty Images

Nadolazeći transfer rok mogao bi naglavačke okrenuti situaciju u klubu iz francuske prijestolnice.

Sportski direktor Paris Saint-Germaina Leonardo je izjavio da je vrijeme da Kylian Mbappé donese odluku o eventualnom produženju ugovora s klubom.

Francuski klub volio bi zadržati ofenzivca kojem ugovor vrijedi do 2022., ali pritisak i zov Reala sve je jači i glasniji, a Mbappe je još kao dječak govorio da mu je san zaigrati u dresu španjolskog velikana.

Mbappé se u posljednje vrijeme povezuje s nekoliko klubova i PSG želi što prije riješiti njegov status.

“Iznenađen sam zbog nekih priča o Mbappéu. On i dalje ima za odraditi još jednu cijelu sezonu s nama. Njegov status u klubu je sve važniji i važniji i on preuzima sve više odgovornosti. Neko vrijeme smo pričali s njim, a sada je došlo vrijeme za donošenje odluke”, kazao je Leonardo.

PSG radi i na produženju Neymarovog ugovora koji također istječe na ljeto 2022. godine, dok već ovog ljeta istječu ugovori Angelu Di Mariji i Juanu Bernatu.

“Pričamo i s Neymarom. Na dobrom smo putu. Ugovor još nije potpisan. U dobroj smo situaciji s njim. Cilj je da to što prije završimo. Razgovaramo i s Di Marijom i Bernatom. Želimo produžiti ugovore svima njima”, rekao je Leonardo.

Sve u svemu, nadolazeći transfer rok mogao bi naglavačke okrenuti situaciju u francuskoj prijestolnici.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!