‘Vlašić u Milan?’ Zna se cijena…’

Nogomet 20. srp 202112:25 > 12:26 0 komentara
REUTERS/Antonio Bronic

Tjedni špekulacija o budućnosti Nikole Vlašića u moskovskom CSKA nastavit će se i u dogledno vrijeme, ako je suditi prema novom treneru kluba.

Aleksej Berezuckij već neko vrijeme živi sa saznanjem kako bi ovog ljeta mogao ostati bez jednog od svojih najvažnijih igrača, Nikole Vlašića, hoće li se to doista i dogoditi upitali su ga ruski novinari.

Razumijem da postoji njegova želja za odlaskom, međutim on zajedno sa svojim menadžerom mora shvatiti da postoji ugovor i cijena koja se mora ispoštovati, klub je spreman na takvu soluciju.

Dakle, Vlašić je svakako dostupan za onaj klub koji ga želi, međutim ako je hrvatski reprezentativac pomislio da će ga CSKA pustiti bez ozbiljnog iznosa odštete tada se prevario. Moskovljani navodno traži približno 30 milijuna eura, a veliki je upitnik ima li AC Milan toliko novca za potrošiti.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!