Vlakom na put od 1100 km: Jedvajev klub nije htio riskirati

Nogomet 9. tra 202210:15 > 10:42 0 komentara
GuliverImages

Lokomotiv iz Moske, za kojeg igra hrvatski nogometaš Tin Jedvaj, gostuje kod Rostova u 24. kolu ruskog prvenstva.

Jedvajev klub na to gostovanje neće ići avionom, nego vlakom. To ne bi bilo ništa čudno da je riječ o bilo kojoj drugoj zemlji na svijetu, ali u Rusiji pojedina gostovanja udaljena su preko 1000 kilometara.

Moskva je od Rostova udaljena čak 1100 kilometara i cijeli put je trajao 15-ak sati. Ljudi iz moskovskog kluba nisu htjeli ništa riskirati jer se Rostov nalazi na samom jugu Rusije, odnosno blizu ukrajinske granice.

S obzirom na ratno stanje u toj državi, postoji mogućnost kako ruska vojska obavlja vojne operacije iz zračne luke u Rostovu pa su zato morali promijeniti prijevozno sredstvo.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!