Moro i Vlašić do pobjeda, Lovren do remija

Nogomet 21. kol 202119:24 > 19:26 0 komentara
PIOTR KUCZA FOTOPYK NEWSPIX.PL

Tri hrvatska reprezentativca Nikola Vlašić, Dejan Lovren i Nikola Moro igrali su danas u utakmicama petog kola ruskog prvenstva.

CSKA je kao domaćin svladao Ahmat iz Groznog s 2:0 golovima Jakovleva (71) i Ejukea (75). Vlašić igrao je cijelu utakmicu za domaćine, dok je Kristijan Bistrović ostao čitavu utakmicu na klupi. Zoran Nižić odigrao čitav susret za Ahmat.

Zenit na gostovanju kod Ufe igrao 1;1 iako je na poluvremenu bio u prednost. Strijelac za Zenit bio je Malcom (10), a poravnao je Agalarov (73).

Lovren je odigrao cijelu utakmicu za goste, dok je kod Ufe do 87. minute igrao Filip Mrzljak.

Moro odigrao je čitav susret za Dinamo iz Moskve koji je kao gost s 1:0 svladao Ural iz Jaketerinburga, za kojega je čitavu utakmicu odigrao Danijel Miškić, golom Tjukavina.

Tom pobjedom Dinamo je postao novi vodeći na ljestvici s 12 bodova, jednim više od drugog Zenita, a dva više uz utakmicu više od trećeg Rubina iz Kazana. Slijede Soči, CSKA i Lokomotiv sa po devet bodova.