Lovren: Zbog ovoga sam došao u Zenit

Nogomet 3. svi 20219:40 > 9:58
Getty Images

Ruski Zenit iz St.Peterburga po osmi je put u svojoj povijesti osvojio naslov prvaka.

Nogometaši Zenita jučer su svladali moskovski Lokomotiv 6:1, te su tako dva kola prije kraja ruskog prvenstva osigurali naslov. Titulu će pamtiti i hrvatski reprezentativac Dejan Lovren koji se oglasio i na Instagramu.

“Dobro jutro, prvaci! Zbog ovoga sam došao u Zenit. Moj drugi naslov u prvoj sezoni. Čestitam cijeloj momčadi, stručnom stožeru i svim zaposlenicima u klubu. Dragi navijači, hvala vam na vašoj podršci tijekom cijele sezone, išli ste na dugačka putovanja gdje su temperature bile ekstremno niske, pa čak i kad nismo bili na svojoj razini. To samo pokazuje koliko volite i cijenite ovaj klub. Hvala!” – napisao je Lovren.