Bomba iz Moskve: Ivica Olić novi trener CSKA?

Rusija 19. ožu 202120:34 > 20:35
Clive Rose/Getty Images

Ruski Sport Express danas piše da će CSKA iz Moskve u sljedećih nekoliko dana objaviti Ivicu Olića kao svog novog trenera, pozivajući se na informacije iz kluba.

CSKA je odlučio smijeniti Viktora Gončarenka, trenera s kojim je moskovski velikan tek peti u prvenstvu s jako lošom europskom sezonom. Legendarni hrvatski napadač trebao bi tako postati trenerom Nikole Vlašića, hrvatskog reprezentativca koji je najbolji igrač ruskog kluba, barem tako tvrde ruski mediji.

Olić je navodno prvi kandidat za klupu CSKA, a Rusi idu toliko daleko da je navodno određen i pomoćni trener, to bi trebao biti Elvir Rahimić.

Kandidat za užarenu klupu ruskog velikana je i Vasilij Berezuckij, Gončarenkov dosadašnji pomoćnik.