Bivši ruski izbornik se žestoko obrušio na Vlašiće!

Nogomet 20. kol 202113:33 > 13:35 0 komentara
Anton Novoderezhkin/TASS

Nikola Vlašić ovog ljeta želi napustiti moskovski CSKA, no ruski klub ga nije spreman pustiti baš jeftino.

Nikola i njegov otac Joško rade pritisak na klupi s kojim hrvatski reprezentativac ima ugovor do 2024., no CSKA ne popušta i nije ga spreman pustiti tako olako.

Vlašića je kritizirao bivši izbornik Rusije Valerij Gazajev.

“U ovoj situaciji oko Nikole Vlašića potpuno sam na strani CSKA. Vlašić se ponaša kao da mu je sve dopušteno. Postoje stroge ugovorne obveze, kako za klub prema igraču, ali i za igrača prema klubu. CSKA je jasno poručio da Vlašić može ići, ali samo za određeni novac, što je apsolutno pravo kluba. Čudno je u ovoj situaciji govoriti: ‘Spustite cijenu i prodajte me!’ Čini se kao da igrač sam sebe omalovažava, izgleda kao da govori kako ne vrijedi toliko novca”, rekao je Gazajev pa se osvrnuo na Joška Vlašića.

“Vlašićev otac konstantno pokušava pritisnuti CSKA izjavama u medijima, a to nije način. Vlašić mora ispunjavati ugovorne obveze, a ne pretvarati se da je uvrijeđen. Čini mi se da je na zadnjoj utakmici imao višak kilograma i da je izgubio nešto od brzine. Hrvat se sada mora dokazati privlačeći pozornost Milana, koji ga želi kupiti. Umjesto toga, on igra na takav način da će uskoro biti zaboravljen. CSKA u ovoj situaciji mora djelovati jače. Postoje učinkoviti alati, a to su – kazne.”

Vlašića se najčešće spominje u kontekstu transfera u Milan.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!