Vlašić zabio, CSKA propustio nemoguće!

Rusija 31. ožu 201917:07 > 17:07

Nikola Vlašić postigao je pogodak u dvoboju s UFA-om, no CSKA je uspio prosuti bodove nakon što su održavali vodstvo od dva gola.

Vlašić je svoj peti pogodak sezone postigao u 25. minuti kada je odlično ispratio akciju asistenta Chalova. Potonji je povisio na 2:0 u 64. minuti, no kada su gledatelji na Areni CSKA pomislili kako je utakmica riješena dogodio se šok.

Dvadeset i petogodišnji slovenski internacionalac, Lovro Bizjak smanjio je rezultat tri minute prije kraja dvoboja, da bi domaće navijače šokirao Sly u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

CSKA je propustio preuzeti drugo mjesto na prvenstvenoj ljestvici (37 bodova), tamo za sada ostaje Lokomotiv s bodom više. Vodeći Zenit osvojio je 44 boda, a ranije u nedjelju slavili su velikim preokretom protiv Orenburga (3:1).