Ćorluka u Moskvi do kraja karijere

Rusija 25. velj 202014:15 > 14:21
Epsilon

Vedran Ćorluka zaradio je novi ugovor u moskovskom Lokomotivu.

Vedran Ćorluka stigao je u Lokomotiv 2012. godine u transferu iz Tottenhama gdje je prethodno boravio četiri godine s jednogodišnjom posudbom u Bayeru iz Leverkusena. U Moskvi je stvorio život, prolongirao karijeru, osvojio naslov prvaka i sada će čini se tamo i zaključiti karijeru.

Nekadašnji Vatreni koji je u dresu reprezentacije odigrao 103 utakmice postao je vrlo važan igrač u sastavu Lokomotiva stoga ne čudi da mu je klub ponudio novi ugovor do kraja iduće sezone. Trideset i četverogodišnji ‘Čarli’ u dresu moskovskog kluba odigrao je 201 utakmicu.

Ovdje sam sretan, sviđa mi se klub, grad i navijači i nemam razloga ništa mijenjati. Drago mi je što sam dobio novi ugovor, a pregovori su trajali tek nekoliko minuta,’ kazao je hrvatski igrač.